hAVZA’YA YENİ İŞLETME GÜLHANE RESTAURANT AÇILDI
.
/./1.0123 

Günden güne gelişen ilçemiz Havza’da vatandaşların beğenisine sunmak için yeni tatlar ve hizmetler sunan işletmelerin sayısı da artmaya başladı. 


Günden güne gelişen ilçemiz Havza’da vatandaşların beğenisine sunmak için yeni tatlar ve hizmetler sunan işletmelerin sayısı da artmaya başladı.

                Bu kapsamda ilçemize Gülhane Restaurant ve Cafe adı altında yeni bir işletme Havza Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Hastane doktorları ve davetlilerin katılımı ile 25 Mayıs Mahallesi palandöken sokakta yapıldı.

                Açılışta konuşma yapan Havza Kaymakamı Erol Rüstemoğlu; “Bir ilçenin gelişmişliği o ilçede açılan modern iş yerlerinin çoğalması ve açılan bu iş yerlerinde sunulan hizmetlerin kalitesiyle doğru orantılıdır. Bu kapsamda ilçemizde açılan yeni işyerimiz Havza ekonomisine katkıda bulunacağı gibi, istihdam noktasında da çalışanlarımıza ekmek kapısı olacaktır. İş yerimizin öncelikle sahipleri başta olmak üzere tüm Havzalılara hayırlı olmasını dilerim” dedi.

                İş yeri sahibi Gülhan Güler Akın yeni iş yerinin Havza’da aileye yönelik bir eksikliğin giderilmesini amaçladığını belirterek; “iş yerimizde 9 kişiyi istihdam etmeye başladık, üç bölümden oluşan restaurantımızda, restaurant, aile kafe ve üniversite kafe bölümlerinden oluşup içerisinde Fesfut çeşitlerimiz, car kebabı, tantuni, orijinal salep ve Haftanın beş günü ev yemekleri sunmaktayız. Haftanın belirli günlerinde canlı müzik, özel günlerde kullanılabilecek ortamı ve oyun bölümümüzde ise monopoli, okey ile kağıt oyunlarını dileyen müşterilerimiz bulabilecekler” dedi.